Top 30 dovanų JAM

Visi žino, kad Kalėdinis laikotarpis skirtas dalintis - dalintis šiluma, bendravimu, skirti laiko artimiausiems ir džiuginti aplinkinius dovanomis. O ten kur atsiranda proga džiuginti, mielai prasisuka ir Damutės! Mes tiesiog dievinam padėti džiuginti - išnaršėm visus internetus, peržiūrėjom visus žurnalus, laikraštukus, apklausėm visus pasiekiamus adekvačius kavalierius ir tadaaaam... mielai dalinamės prie kavutės sudarytu “Ką dovanoti brangiausiajam Top 30!”. Bet tiks ir bet kokiam kitam vyrui, kuris jums rūpi!


 1. Sportiškajam kavalieriui - išmanioji apyrankė. Puiki dovana jau sportuojančiam brangiausiajam - jis gali sekti savo pažangą, stebėti širdies plakimo dažnį, sudegintas kalorijas, nueitus žingsnius, aktyviai praleistas minutes ir begalę kitos informacijos. O kur dar galimybė analizuoti savo miego kokybę? Aišku, kai šalia nuostabi damutė, tai tokia ten ir miego kokybė naktimis.. :) Be to tokia dovanėlė gali būti ir gerai užslėptas signalas, kad brangiausiajam būtų neprošal šiek tiek pajundinti kumpelius ir iki vasaros virsti tikru saldainiuku! Dovanos vertė - nuo 29.99 Eur iki 249,99 Eur, priklausomai nuo pageidaujamo funkcionalumo. Įsigyti galite čia (galėsite pasidžiaugti ir 7 proc. nuolaida pirmam apsipirkimui!), čia ir štai čia.
dovanos dovana vyrui


 1. Praktiškajam - medinis telefono dėklas. Telefono dėklas ne tik apsauga nuo subraižymų, tačiau gali būti ir puikiu super stilingu aksesuaru. Plastikiniai, odiniai, medžiaginiai.. šimtą kartų visur matyti ir jau senokai pabodę. O vat medis šiemet ant bangos!  O kur dar emocinis momentas - britų mokslininkai įrodė, jog dovanojant natūralius medinius daiktus, sukuriamas ypatingas prisirišimo jausmas ;) Medinių dėklų kainos svyruoja nuo 17 iki 32 Eur,  pasižvalgyti siūlome pas mūsų draugus štai čia:  http://www.craftedcover.lt , o iki 2016-01-14 su ypatingu nuolaidos kodu damutes gauk 10 proc. nuolaidą ;)


 1. Oldskūliniam kavalieriui - klasikinis laikrodis. Žinoma, kad didžioji dalis kavalierių ir damučių laiką skaičiuoja savo išmaniukuose. Bet.. užsimerk ir įsivaizduok - ruda odinė apyrankė, juodas ar baltas, klasika dvelkiantis, ciferblatas, tvirta vyriška ranka.. Mums tai kojas pakerta iškart! Tokia dovana tikrai nudžiugins tradicijas vertinantį vyriškos giminės atstovą. O ir kainos atžvilgiu, dovana gali būti pačio įvairiausio didumo - nuo keliasdešimties eurų vertės kiniečio iki … šveicaro :) Nuo 6 eur laikrodžiai prasideda čia, o štai čia galite gauti 8 proc. pirmo apsipirkimo nuolaidą.


 1. Grožio dėžutė - narciziškajam (čia mes gerąja prasme - besirūpinančiu savimi!) kavalieriui. Dovana smagi, paslaptinga ir naudinga pačiai damutei. Kas nenori liesti kvepiančio ir išpuoselėto kūno? Be to, galima ir pačiai šį tą nusivogti, jeigu tai, žinoma, ne skutimosi kremas. Nors ir tas, damutės ūkyje pravers. Dažniausiai prieš perkant tokį reikalą, yra galimybė sužinoti visus prekės ženklus, kuriuos galite rasti dėžutėje, o patys produktai - jau staigmena! Dėžutės paprastai būna komplektuojamos unikaliai, išlaikant bendrą produktų vertę. Vienintelė tokios dovanos rizika - itin daug dėmesio savo išvaizdai neskiriantis kavalierius gali pasijusti it gavęs dušo želę ar dezodorantą Kalėdoms.. Na, suprantat apie ką mes ;) Pretty box siūlo tokią dėžutę už 20,00 eur (čia), tuo tarpu dovanų dėžutę su iš anksto žinomu Loccitane turiniu galite įsigyti čia.


 1. Veikliam kavalieriui - planšetės stovas. Nuolat keliaujančiam, judančiam, krutančiam kavalieriui, kuris nepaleidžia iš rankų mobiliųjų įrenginių - planšetės stovas kaip tik jam. Šį daiktą jis panaudos keliaudamas tiek traukiniu, tiek skrisdamas lėktuvu ar vakare sukritus judviem į lovą, filmą pažiūrėt patogu ir rankos laisvos ;) Kainos irgi per daug nesikandžioja - apie 10 eur rasite tiek prekybos centruose, tiek specializuotose interneto parduotuvėse. Siūlome pasižvalgyti čia, čia ir čia.


 1. Klasikiniam elegantiškam kavalieriui - cigarų rinkinys. Jeigu jūsų kavalierius neturi nieko prieš dūmus - toks džentelmeno rinkinio aksesuaras jam bus puiki dovana. Šiuos reikalus išmanančiam kavalieriui, cigaras tai kaip prabangaus gėrimo taurė, o kartais mėgaujasi ir abiem kartu! Cigaras iš esmės yra siejamas su laimėtomis varžybomis, geru sandoriu, todėl tokia dovana turi ir prasmę - jūsų kavalierius yra laimėtojas, nes jam priklauso damutės širdis! Cigarų dairykitės specializuotose parduotuvėse.


 1. Kavalieriui žuvytei - besijaučiam puikiai vandeny - abonementas į vandens pramogų parką arba baseiną. Net jeigu jūsų mylimasis ir ne žuvis pagal zodiaką (kas nėr blogai, nes sakoma, kad žuvys - slidūs vaikinai, su jais reikia atsargiai!), bet jis mėgsta pliuškentis vandeny, tokia dovana be abejonės jį pradžiugins! O ir kiti privalumai - galėsite dažniau gerėtis savo brangiausiuoju su trumpikėmis, leisti daugiau laiko kartu bei užsiimti papildomu kalorijų deginimu. Abonimentai į baseiną atrandami štai čia, čia ir va čia.


 1. Viską turinčiam kavalieriui - vyno ir sūrių rinkinys. Jeigu jūsų vyrukas turi viską viską viską - barzdaskutę, dušo želę, nesuskaičiuojamą galybę kojinių, naujausius išmaniausius divaisus, o ko neturi - savarankiškai nusiperka pats, arba gal tiesiog nepakankamai gerai jį dar perprast spėjot, vienintelė išeitis - gero vyno butelaitis, plius užkandukų rinkinukas. Dovanos vertę pasireguliuoti ypatingai paprasta - tiek vynelio kaina, tiek sūrių ar mėsų rinkinys - kiekvienai pagal skonį ir galimybes. O kur dar įpakavimo galimybės ir smagumas! Aišku norint įtikti Misteriui Išmanau viską geriausiai, rekomenduojame pasikonsultuoti su ekspertais ir rinktis tikrai gerą vyną! Vynus rinkis specializuotose parduotuvėse, teiraukis pardavėjų, kas yra geras vynas ir savo žiniomis nustebink Jį ;) Pasižiūrėk, kokių vynų yra čia, čia, čia ir čia.


 1. Kavalieriui melomanui - ausinės. Taviškis negali gyventi be ritmo ir muzikos? Lai geriau įninka į savo muzikas ir aplink nepastebi kitų damučių - dovanok jam ausines! Jas gali pasirinkti pačias įvairiausas - su laaaaaabai ilgu kabeliu, belaides, pasijungiančias per mėlynąjį dantį, su mikrofonu, didesnio jautrumo, įsikišančios į ausį ar uždengiančios abu klausos organus. Kompiuterinių žaidimų fanui dovanok žaidimų ausines, o sportiškajam melomanui - atsparias prakaitui ir vandens lašams. Parodyk, kad supranti jo hobį, jį palaikai ir šiaip esi ideali damutė! Mūsų favoritas - Sponge Boom mėlynosios belaidės gražuolės, užmesk akį ;). Kiti verti dėmesio (o gal net ir vertesni, čia mūsų, damučių, nuomonės kažkaip išsiskyrė - kam spalva, kam skambesys svarbiau) prekių ženklai - JBL, Beats by Dre.


 1. Misteriui išrankiajam kavalieriui - Amazon dovanų čekis. Aišku gavus dovanų Akropolio ar Čili picos dovanų kuponą, kavalierius gali ir kiek nukabinti nosį, atseit damutė nelabai kaip jį pažįsta. Bet va su Amazon dovanų čekiu - čia kitas reikalas. Plius dovanojant tokią dovaną, Kalėdų dvasią mielasis pajus net 3 kartus - išpakavęs dovaną, benaršydamas internetus ir galiausiai gavęs išsirinktąjį gėrį! Ir kitas labai malonus reikalas - Amazon Gift Card’o dizainą galite susikurti pačios ir atsispausdinti tą pačią pirkimo minutę! Dovanų čekiai slepiasi čia.


 1. Kavalieriui biznio guru - patarimų kaip išsirinkti ir prižiūrėti kostiumą rinkinys. Drabužiai ir jų pasirinkimas turbūt nėra mėgstamiausia kavalierių veikla, nebent šis drabužis - vyriškas kostiumas, tada tai jau kitas reikalas. Tačiau ne kiekvienais vyriškaitis įpakuotas į tokį apdarą atrodo tartum Džeimsas Bondas - vienam švarkas per ilgas, kitam rankovės per trumpos, o trečias išvis neaišku kokį senelio kostiumą apsivilko. Tad patarimų rinkinys, padėsiantis surasti savo stilių bei susipažinti su pagrindinėmis idealiai tinkančio kostiumo idėjomis bei išvengti nedovanotinų aprangos kodo klaidų, puiki dovana bet kuriam su kostiumu turinčiam reikalų kavalieriui! Su “Idealiai tinkančiu kostiumu” galite susipažinti čia.


 1. Besaikiam televizoriaus gerbėjui - universalus valdymo pultelis. Mielasis vakarus leidžia apsikabinęs savo damą ir įsistebeilijęs į spalvotąjį ekraną, ant staliuko bent 4 skirtingi pulteliai, kurių mygtukų gausa varo į paniką, vos užmetus akį? Padovanok jam visus šiuos reikalus atstosiantį universlaų pykštuką, lai mėgaujasi į sveikatą mygtuku spaudaliojimu. Pykštukai laukia čia. (Damutės prie kavutės ir Santykių inspekcija prie Demografijos didėjimo ministerijos įspėja, kad tokia dovana gali būti kenksminga jums ir aplinkiniams, tad prieš perkant, gerai pagalvokite).


 1. Kavalieriui hipsteriui - barzdos priežiūros rinkinys. O jau išvaizdos reikalai šiam kavalieriui tikrai ne paskutinėje vietoje, todėl barzdą puoselėjančios kosmetikos rinkinys jį tikrai nudžiugins. Rinkis barzdos aliejų, ūsų vašką, išskirtinį vaško paėmėją ir natūralių šerių barzdos šepetį. Skirtingų aliejų kvapai pažadins džentelmeną - dovana tikrai nenueis veltui ;) Barzdų priežiūrų rinkiniai randasi čia, čia.


 1. Madingajam kavalieriui biznio guru - kaklaraiščio ir stilingų kojinių rinkinys. Na, jei dovanotum vien paprastas juodas kojines, tai labai tikėtina, kad kavalierius kiek liūsteltų. Bet jeigu Tavo dovana super stilingas kaklaraištis (rinkis šilkinį arba flanelės derinį su tvidais, kašmyru ar vilna šaltajam sezonui, arba žiūrint į vasarą - lininį ar šilko ir lino mišinį), o dar ir rankų gamybos, bei prie jo pridėtos stilingos, verslo klasės, ypatingų rašto kojinės.. Vyrukas turėtų smarkiai nudžiugti, turėdamas tokią jo stilių puoselėjančią damą! Rekomenduojam plačiau pasidomėti marškinių - kaklaraiščių derinimo ypatybėm ir dovanų pridėti trumpą konsultaciją kaip, ką ir su kuo derinti. Protingos damutės patinka kavalieriams ;) Po kaklaraiščių ir kojinių lobynus patariame pasižvalgyti Suitsupply.


 1. Širdy dar ne sutema kavalieriui - riedlentė. Jei mylimukas zuikelis sveria iki 100 kg., yra bent minimaliai tvirtų kaulų ir mėgstantis prisiminti vaikystę - tokia dovana kaip tik jam! Pramoga aktyviam laisvalaikiui ir pasipuikavimui prieš draugus - va žiūrėk, kokią gerą damutę turiu - štai jos kalėdinė dovana! Garantuojam papildomus gėrio taškus kavalieriaus širdy ;) O ir žiemos periodu tokią dovaną galima įsigyti žemesne nei sezono kaina - nauda abipusė ;) Akis paganyti į spalvotas riedlentes gali čia arba čia arba štai čia.
 2. Kavalieriui meistrui - multifunkcinis irankis!  Tik nesupainiokit su virtuviniu kombainu, tai skirtingi buitiniai prietaisai (nors.. būtų smagu pamatyti, kaip jis sukasi virtuvėje, bet kalėdinių dovanų esmė ne tik sau džiaugsmą teikti). Tokia dovana tai puikus įrankis vyrukui, kuris panaudodamas tik sąvaržėles ir lipnią juostą gali padaryti lėktuvą ir juo išgabenti mylimąją damutę iš negyvenamos salos, jeigu abu joje užstrigtų. Jeigu kavalieriaus rankos auga iš tinkamos vietos, jis visada ir viską gali sutaisyti namuose (ar, bent jau, pats taip galvoja). Esam tikros, Jis tikrai įvertins šią dovaną ir net gal puls iškart taisyti sulūžusių damutės auskarų ir koljė. Kartu su šiuo įrankiu galima padovanoti ir plaktuką - lai ką sudaužo, tą sutaiso, svarbiausia, kad damutės širdies į šipulius nepaleistų. Multifunkcinius įrankius patariame rinktis čia (kaip ir vyno pasirinkimo atveju, patariame kreiptis į profesionalus, nes kyla rizika nupirkt kažką labai pro šalį..).


 1. Kavalieriui technomanui - dronas. Damutės puikiai žino, kad net ir ūgtelėję vyrukai, širdyje dar vis vaikai. O ką vaikai mėgsta? Žaisti! Taigi, jeigu playstation’ą kavalierius turi, tuomet dronas Jį tikrai pradžiugins ir gal net taps jo hobiu. Dronas suteiks kavalieriui ne tik nevaržomo skrydžio valdymo malonumą, tačiau, jeigu žaisliukas bus aprūpintas HD kamera, kaip vat šis, tai kavalierius dar ir įamžins savo ir mylimosios bendras akimirkas arba vien tik savo mylimą damutę ;) Damutės jau mato, kaip judu šauniai atrodysit iš paukščio skrydžio, besiirstydami valtele ar tiesiog stovėdami ant kalno viršūnės! O kur dar pasakiški kadrai, kuriuose damutė įamžinta valiukiškai gulinti pienių jūroje, ar besidžiaugdama žiema ir daranti angelus ant sniego ;) Bet damutės pataria per daug nesusižavėti, nenupirkti, bet ko ir nepamiršti, kad pokalbis su profesionalu padės pasirinkti daug geriau.


 1. Azartiškajam kavalieriui - pokerio rinkinys. Jau matai dolerio ženkliukus jo akyse? Patikėk jie bus, kai praplėšęs dovanų popierių jis ras TAI. Nes TAI - adrenalinas, kurį jis dievina, TAI - nepamirštamos akimirkos su draugais, TAI - tirštas kvapnaus cigaro dūmas ir aromatingojo konjako ar viskio skonis, galų gale TAI - pinigai, bet visų svarbiausi: TAI - įspūdžiai, kuriuos jam dovanojo mylima damutė. Nepamiršk, kad pokerį galima panaudoti, kai nori išlošti visus jo rūbus, o po to pralošti savuosius ir, galbūt, tikrai, dar kai ką.. Pokerio rinkinius rasi čia, čia ir čia.


 1. Kavalieriui iškylautojui - ugnies skeltuvas. Jeigu tavo kavalierius mėgsta gamtos pramogas, nakvynės palapinėje jam yra neatsiejamas nuo vasaros nuotykis, tada ugnies skeltuvas gali būti būtent tai, apie ką jis svajoja (na, žinoma, svajoja laisvu laiku nuo svajojimo apie damutę). Požymiai, kurie rodo, jog kavalierius apsidžiaugtų tokia dovana: susižavėjimas laidomis apie išgyvenimą, palapinių ir miegmaišių kolekcija, begalinė meilė gamtai ir nakvynėms prie ežero, šiltą vasaros savaitgalį, iškylos pažvejot su draugais. Renkantis ugnies skeltuvą, patariame užmesti akį į Bear Gryls prekės ženklą. Nors damutei tai gali atrodyti visiškai nereikalingas niekutis (nes gi damutės įžiebia ugnį vien žvilgsniu, ir mačo širdis jau seniai liepsnoja), tačiau kavalieriui reikia iššūkių ir galimybės rūpintis savo moterimi laukinėje gamtoje - leiks jam tai! Pasižvalgyk po ArmyShop išgyvenimo reikmenį, o Bear Gryls rasi čia.


 1. Aktyviam kavalieriui - kalnų batai. Jeigu kavalieriaus pomėgių sąraše kopimas į kalnus, bridimas pelkėmis ar ilgos kelionės pėsčiomis, kitaip tariant - jeigu Jis periodiškai grįžta namo aplipęs purvu, prakaituotas, pavargęs kaip šuva, bet laimingas - kalnų batai yra tai, kas jam pravers, net jeigu jau tokius turi. Be to, priešingai negu damutės aukštakulniai, pastarieji yra itin funkcionalūs, gali būti avimi tiek žiemą, tiek vasarą. Damutės pataria atkreipti dėmesį į drėgmės nepralaidumą ir rinktis goretex technologiją, kuri leidžia pėdai kvėpuoti. Kalnų batai randami čia.


 1. Ponui visų damučių svajonei - mėgstančiam gaminti kavalieriui - šefo peilis. Kas gali būti gražiau nei virtuvėje besisukiojantis vyras? Net jeigu jis dėvi ir kiek daugiau, negu tik prijuostę. Susikaupęs žvilgsnis, tikslūs ir rūpestingi judesiai, žinovo veido išraiška ragaujant.. Karys lepinantis savo mylimąją damutę pusryčiais, pietumis ar vakariene.  Jis tikrai įvertins kokybišką įrankį, kuris praturtins jo patirtį užsiimant savo hobiu. Be to, kuo labiau jam patinka gaminti, tuo mažiau gaminti reikia tau! Damutės panaršė internetus ir rekomenduoja Fiscars peilius, kuriuos galite užsisakyti čia ir čia, o jeigu tavo išrinktasis Jamie Oliver kūrybos gerbėjas tai užsuk čia.


 1. Kapitalo saugumą vertinančiam kavalieriui - spaustukas banknotams. Jūsų širdies riteris negali pakęsti besivoliojančio metalo, kišenės pilnos centų centukų, o jis dievina dideles kupiūras (na, kas jų nedievina, kitą vertus)? Tai žinokit, kad banknotų  spaustukas puiki ir labai praktiška dovana! Jų pasirinkimas gali būti pats įvairiausias - nuo nesudėtingo dizaino metalinių, iki prabangių odinių ar tauriųjų metalų. Kiekvienai damutei pagal skonį ir kišenę! Keli variantai: juodas spaustukas ir kortelių bei pinigų laikiklis.


 1. Aktyviam nuotykių mėgėjui - neskęstantis laikiklis Go pro kamerai. Kavalierius nepaleidžiantis iš rankų Go Pro kameros, iš karto pajus dovanos vertę! Nuo šiol jis galės drąsiai filmuoti damutę, save ir visus likusius virš vandens, vandenyje ir po vandeniu. Ir tikrai niekada neišvysi jo siaubo akyse, kuomet jo mylimas žaisliukas nevaldomai grimzta į tamsiąsias gelmes. Neskęstantis laikiklis ne tik iškels kamerą į vandens paviršių, bet dėl savo ryškios spalvos leis nesunkiai ją surasti. O leidus kamerai laisvai pludūriuoti vandenyje, galima kartu pasinerti ir nufilmuoti savo romantišką povandeninį bučinį. Bet nepamirškite - viskas, kas neskęsta ir plūduriuoja vandenyje, deja, bet primena ir ex kavalierių. Neskęstantis laikiklis yra štai čia.


 1. Inovacijų lyderiui - virtualios realybės akiniai. Jeigu technologijos yra stiprioji kavalieriaus pusė, tuomet virtualios realybės akiniai yra būtent tai, ko jam reikia! O jeigu, dar vyrukas pasižymi nežabota fantazija.. jis nusikels į virtualiuosius pasaulius, kur kops į kalnus ar dairysis į dinozaurus, ir grįžęs iš ten jausis taip smarkiai pasiilgęs savo damutės (nes nors ir žinant pastarosios charakterio niuansus, ji yra kur kas mielesnė už bet kurį tironozaurą)! Tokia dovana prikaustys kavalieriaus dėmesį ilgom valandom, kas garantuoja ramybės akimirkas damutei. Bet smarkiai užsimiršti nerekomenduojam, nes karts nuo karto reikės patikrinti, ką veikia ponas virtualusis keliautojas anoje karalystėje, nes pagudnų pilna ir ten (damutės šįkart neišsiplės apie virtualias, nemokančios sakyti - ne, gražuoles!). Ir štai kur vieną iš variantų galima rasti.


 1. Namuose besimankštinančiam kavalieriui  - svarmenys. Tavo kavalierius daro mankštą rytais ar gal svajoji po truputį jį stumtelėti į sporto pasaulį? Dovanok svarmenis! Rinkis pačių įvairiausių svorių ir formų, arba dovanok rinkinį - kavalierius pats pasirinks su kokiu svoriu jam atlikti treniruotę. Prie dovanos pridėk keletos pratimų parodymą - informacijos pilni internetai, o kavalierius tai tikrai įvertins ;) O gal pavyks ir abiem kartu treniruotis namuose? Idėjų bendrom treniruotėm rasi čia, o  svarmenų rinkinius siūlom pasižvalgyti štai čia, čia ir čia.


 1. Rytiniam skubėtojui - termo puodelis. Jei jūsų kavalierius rytais vos spėja įveikti pusryčius, todėl kava arba šaltalankių  ar aviečių arbata išsinešimui - nuostabi idėja.Termo puodelis gali būti papuoštas kokia genialia damučių mintimi ar šiaip mėgstamu kavalieriaus atributu - BMW, Volvo ar Suzuki ženkliuku. O jeigu kavalierius pamišęs dėl BMW M klasės, jį tikrai nudžiugins užrašas M.THE MOST POWERFUL LETTER IN THE WORLD, puodelis slepiasi čia.


 1. Aktyvistui - Go pro kamera. Juk įamžintų akimirkų nei tau, nei jam per daug nebūna, ar ne? O kuo ekstremalesnė akimirka, tuo ji vertingesnė! Jeigu kavalierius galvoja būtent taip - GO Pro kamera - jam. O tau - dėkingas žvilgsnis ir valandų valandos jūsų bendro laisvalaikio įrašu. Ir dar - auskariukai, bet nepamiršk jam užsiminti! Go pro kameros gyvena pvz čia.
 1. Charizmatiškajam kavalieriui asmenybei - peteliškė. Ne kiekvienas kavalierius išdrįs pasipuošti tokiu aksesuaru. Tačiau jeigu šalia Tavęs charizmatiškas vyriškaitis - dovanok jam vyrišką peteliškę. Tokio aksesuaro dėvėjimas siejasi su tam tikra atsakomybe, pasitempinu ir džentelmeniškais gestais. O kam iš damučių nepatinka džentelmenai? Mes gi dėl jų tiesiog alpstam! Tad padėk kavalieriui atskleisti jo asmenybę, charakterį ir paryškinti charizmą peteliškės pagalba! Peteliškę galima įsigyti čia, o nuostabią rankų darbo varlytę galima įsigyti vat čia ir čia.


 1. Stileivai kavalieriui - vyriška apyrankė. Pastebėjai visokius siūliukus ir odines apyrankes ant jo vyriškų rankų? Tuomet būk tikra - vyriška apyrankė tinkamas aksesuaras Tavajam širdies riteriui. Būtent jos yra vienas pačių populiariausią vyriškų aksesuarų pasaulyje, gaminamos iš natūralios odos, plieno ar vilnos. Tikras stileiva privalo turėti bent dvi tokias - vieną, tinkančią prie kostiumo bei marškinių, o štai kita - spalvinga laisvalaikio detalė. Prieš įsigydama, įvertink galimą kavalieriaus rankos apimtį, nes apyrankių esti pačio įvairiausio ilgio. Daug gražių apyrankių galima rasti čia. Be to, pirmam apsipirkimui jie taiko 20 % nuolaidą.


 1. Misteriui intelektualiajam kavalieriui - protų mūšių labirintai. Be abejo, tokia dovana pradžiugins ne kiekvieną vyriškaitį, tačiau jeigu Jūsiškis yra tikras intelekto virtuozas - tokia dovana jam pats tas. Jeigu kavalierius aktyvus protų mūšių dalyvis ir jam būtų įdomu sužinoti kodėl NASA rinkdamas naujus darbuotojus rodo filmą “Armagedonas” ar kuo geopardų letenėlės skiriasi nuo daugumos kitų kačių, tada klausimų - atsakymų rinkinys “Kas ir kodėl? 600 klausimų jūsų intelektualiam laisvalaikiui” jį tikrai nudžiugins (įsygyti galite štai vat čia).


Taigi, dovanokite ir mėgaukitės savo vyriškaičio emocijomis. Nepamirškite, kad jeigu dovana neatkeliaus laiku - ne bėda. Visuomet galima įteikti dovanos pažado kuponą. Svarbiausia - išmonė ir fantazija! Damutės linki neblėstančių emocijų ir gerų švenčių!

Skaitykite daugiau:

Kaip atpažinti, jog damutė šiek tiek girstelėjo?